به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

زانویی سینی کابل

زانویی سینی کابل

زانویی سینی کابل
زانویی سینی کابل یک وسیله مهم است که در هنگام نصب سینی کابل برای تغییر مسیرها یک وسیله لازم و ضروری می باشد. بیشترین مورد استفاده از زانویی سینی کابل در مسیرهای افقی با زاویه ۹۰ درجه است که این ورق را از استنلیس استیل با روکش گالوانیزه گرم تولید می‌ کنند. بهترین نوع زانویی سینی کابل را شرکت سریر صنعت سام میتوانید تهیه نمایید..

انواع زانویی سینی کابل

زانویی سینی کابل جزء اتصالات مهمی است که جهت استفاده از سینی کابل کاربرد دارد از این وسیله برای ایجاد ارتباط و اتصال بین سایز های مختلف سینی که در گوشه قرار می گیرند استفاده می کنند.
زانویی سینی کابل قابلیت تنظیم و انعطاف پذیری دارد و به همین جهت به راحتی می توان کابل ها را برای پروژه های مختلف با کمک آن تغییر زاویه و جهت داد. معمولاً این ورق های گالوانیزه گرم را به صورت پانچ دار به بازار ارائه می‌ دهند.
انواع زانویی سینی کابل از لحاظ شکل ظاهری برای اتصالات سینی کابل وجود دارد که پرمصرف‌ترین آنها عبارتند از:

زانویی سینی افقی:

معمولاً زانویی سینی کابل افقی دارای عرض و زاویه های مختلف است که در تنوع بالایی محصول طراحی و تولید می‌ شود. بیشترین نقش این زانویی اتصال دو سینی به یکدیگر است و در تنوع زاویه های زیادی می توان در بازار آن را پیدا کرد.

زانویی سینی عمودی:

به این مدل از زانویی رایزری هم گفته می شود که مناسب برای تغییر مسیر و تقاطع های غیر همسطح می باشد که جزء پرمصرف ترین انواع زانویی سینی کابل محسوب می گردد.
نکته مهم این است که هر دو مدل زانویی سینی افقی و زانوی سینی عمودی را به دو شکل داخلی و خارجی تولید می کنند که به راحتی می توان مورد استفاده قرار داد.
معمولاً زانویی سینی کابل در زوایای مختلفی تولید می شود که موارد پر استفاده تر آنها ۹۰ درجه و ۴۵ درجه و آبشاری می باشد.
لازم است این نکته را بدانید که امکان تولید زانویی سینی کابل در عرض های مختلف از ۱۰ سانتی متر، ۲۵ سانتی متر تا ۶۰ سانتی متر و ۷۰ سانتی متر نیز وجود دارد که هر کدام از این عرض ها مناسب برای مکان های خاص است. وجود تنوع عرض در زانویی سینی کابل برق موجب استفاده بهینه تر از این محصول می باشد.
زانویی سینی کابل

کاربرد زانویی سینی کابل

زانویی سینی کابل با توجه به شکل و نوع آن موارد استفاده و کاربرد فراوانی دارد به عنوان مثال از زانوی افقی برای تغییر مسیرهای ناگهانی و همچنین اتصال دو سینی به یکدیگر بیشترین استفاده را می کنند.
امکان تولید زانویی افقی نردبانی به شکل ساده و مشبک و توری نیز وجود دارد که در اینجا دست خریدار برای انتخاب باز می باشد.
به طور کلی کاربرد زانویی سینی کابل افقی برای انتقال سیم و کابل ها از یک مسیر به مسیر دیگر و همچنین در مسیر های زاویه دار مناسب می باشد که این انتقال را به راحتی امکان پذیر می کند.
همچنین کاربرد زانویی سینی کابل عمودی برای انتقال سیم و کابل ها در تقاطع های غیر همسطح مورد استفاده قرار می گیرد.
شرکت سریر صنعت با عرضه انواع مختلف زانویی سینی کابل در بالاترین سطح کیفیتی امکان دسترسی راحت تر را برای مشتریان به وجود آورده است.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١