به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

پایه ساپورت سینی کابل

پایه ساپورت سینی کابل

پایه ساپورت سینی کابل

پایه ساپورت سینی کابل جزء اتصالات مهم در سینی کابل است که وظیفه نگهداشتن کابل ها را به عهده دارد. با به وجود آمدن سیم، کابل و اتصالات آن سبک جدیدی از سیم کشی و کابل کشی در تاسیسات برقی به وجود آمده است. که طراحی این دسته از تجهیزات به آسان تر شدن جلوگیری از عمل انتقال حرارت بین سیم ها و کابل های مورد استفاده در تاسیسات برقی کمک کند. با کیفیت ترین تجهیزات و اتصالات مانند پایه ساپورت سینی کابل را از شرکت سریر صنعت تهیه کنید.

انواع پایه ساپورت سینی کابل

پایه ساپورت سینی کابل در شکل ها و کارکردهای مختلفی تولید می شود که استفاده از هر کدام این پایه ها در محل مناسب موجب آسان تر شدن کارهای تاسیساتی می گردد.
انواع پایه ساپورت سینی کابل عبارتند از:

پایه نگهدارنده سینی کابل U شکل:

کلیه سیم کشی تاسیسات برقی ساختمان ها از دیوارها فاصله دارند به طور عمده برای نگه داشتن و ساپورت کردن سقفی نیاز به پایه ساپورت سینی کابل U شکل می باشد، که با کمک دو پیچ به سقف متصل می شود. این پایه قادر به تحمل وزن زیاد نمی باشد و به طور عمده برای کابل هایی با سطح مقطع کوچک و سیم ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پایه نگهدارنده سینی کابل L شکل:

این نوع پایه به دو شکل دیواری و سقفی در بازار ارائه می شود.ساپورت سینی کابل L شکل سقفی به طور عمده از چند قطعه مجزا تشکیل شده اسب و این پایه امکان تحمل وزن بالا سینی کابل و پروفیل ها را دارد.

پایه نگهدارنده سینی کابل چند طبقه:

این پایه در مواقعی استفاده می شود که حجم سیم ها و کابل ها زیاد است و این سیم ها و کابل ها در یک مسیر مشخص قرار دارند برای همین بهتر است تا از مدل چند طبقه استفاده کرد تا قدرت تحمل سینی نیز بالاتر برود.

پایه نگهدارنده سینی کابل زمینی:

بیشترین مورد استفاده در سوله های کارگاهی و بخش های مختلف تاسیساتی می باشد که کابل ها را از مسیرهای زمینی انتقال می دهند. این ساپورت سینی مانع از ورود هر گونه مایعات به داخل سینی می شود و با توجه به مدل مورد نظر فاصله‌ای بین سینی کابل و زمین ایجاد می کند.

پایه نگهدارنده سینی کابل دیواری یا T شکل:

از این پایه برای مواقعی که لازم است تا تاسیسات برقی از دیوار عبور کنند استفاده می شود و از یک طرف به دیوار اتصال پیدا می کند و از طرف دیگر سینی کابل را نگه می دارد. برای اتصال این پایه به سینی و دیوار از پیچ و مهره های مخصوص استفاده می شود.
پایه ساپورت سینی کابل

پایه ساپورت سینی کابل چه کاربردی دارد؟

پایه ساپورت سینی کابل با توجه به نوع شکل و مدل طراحی آن موارد استفاده و کاربردهای گسترده ای دارد.
لازم است بدانید که مهم ترین کاربرد پایه ساپورت سینی کابل در هر شکلی که طراحی شود نگهداری از سیم ها و کابل های مختلف تاسیساتی و ایجاد نظم در بین آنها می باشد.
کاربرد دیگری که پایه ساپورت سینی کابل دارد برای ایجاد ظاهری آراسته به همراه نگهداری درست از تاسیسات می باشد.

ویژگی های ساپورت سینی کابل

ساپورت سینی کابل به گونه‌ ای طراحی شده که تحمل وزن سینی کابل و اتصالات دیگر را داشته باشد. به دلیل این که وزن کابل‌ ها و سیم‌ ها بر روی آن قرار می گیرد به همین سبب باید از موادی مانند فولاد مقاوم در روند تولید آن استفاده گردد. زیرا فلز فولاد ذاتا مقاومت بالایی دارد و مستحکم می باشد.
در صورتی که نیاز به تهیه پایه ساپورت سینی کابل در شکل های مختلف آن دارید با کمک گرفتن از کارشناسان مجرب شرکت سریر صنعت می توانید بهترین نمونه ها را انتخاب نمایید.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١