به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

ریل بست چنگالی

ریل بست چنگالی

ریل بست چنگالی
ریل بست چنگالی جز ابزارهای مورد استفاده در برق کشی های ساختمان می باشد. این ریل ها را برای نگه داشتن بست چنگالی استفاده می کنند، که بتواند کابل ها و لوله های مختلف را در کنار هم به صورت مرتب چینش کند. بهترین نوع ریل بست چنگالی را می توانید از شرکت سریر صنعت بخواهید.

آشنایی با ریل بست چنگالی و کاربردهای آن

ریل بست چنگالی که در واقع همان ریل بست چنگکی می باشد، مناسب برای نگه داشتن لوله های فولادی برق است که با کمک گرفتن از چنگال آن حین کار به راحتی انجام می‌ شود. ریل چنگالی از جنس آهن تولید می‌ شود که در کارگاه‌ های تخصصی تحت آبکاری قرار می گیرد. این آبکاری ها به دو صورت سرد و گرم صورت می پذیرد.
معمولاً از ورق های گالوانیزه با ضخامت ۱ میلیمتر تا ۳ میلیمتر ریل بست چنگالی را تولید می کنند. به طور معمول ریل بست چنگالی بدون سوراخ تولید می شود، اما در صورت درخواست مشتری امکان ایجاد سوراخ بر روی آن نیز وجود دارد.
کاربردهای مهم ریل بست چنگالی این است که بست چنگال آن داخل ریل قرار گرفته و توسط گیره ای که در قسمت زیرین آن وجود دارد به لوله قلاب می شود، پیچی که بر روی این ریل ها قرار می گیرد امکان محکم کردن لوله به ریل را به وجود می آورد.
بیشترین مزیتی که استفاده از ریل بست چنگالی به وجود می‌ آورد این است که دسترسی به کابل ها به سهولت امکان پذیر می شود.
به طور کلی کاربرد ریل چنگالی در هدایت سیم ها و کابل های برق بر روی دیوار و سقف های ساختمان های مسکونی بزرگ، تجاری و بعضی از ساختمان های صنعتی و همچنین حفاظت از لوله ها و کابل ها می باشد.
در واقع ریل بسته چنگالی به عنوان یک ساپورت مقاوم برای لوله های فولادی برقی عمل می کند. که به راحتی می‌تواند توسط بست های نگهدارنده که رنگ ها و طرح های مختلف وجود دارد سیم ها و کابل ها را در جای خود محافظت کرده و امکان دسترسی به آنها را آسان تر می کند.
ریل بست چنگالی

انواع ریل چنگالی

ریل چنگالی در دو نمونه ریل چنگالی معمولی و ریل چنگالی عایق دار در بازار وجود دارد که هر کدام در موارد خاصی مورد استفاده قرار می گیرد.
انواع ریل چنگالی از لحاظ سایز و قطر لوله ها متنوع می باشد و متناسب با قطر لوله به راحتی می‌توان این ریل ها را تهیه کرد.
به دلیل تنوع در قطر لوله ها در ریل تنوع بالای سایز تولید می‌ شود که بهتر است تا برای هر لوله از ریل متناسب با آن استفاده گردد، زیرا در صورتی که اینها اندازه بزرگتر داشته باشند امکان جمع شدن گرد و غبار در اطراف لوله و کابل ها بیشتر شده و موجب به وجود آمدن حادثه های جبران ناپذیر می شود.
ریل های چنگالی را به ۲ روش آبکاری سرد و گرم تولید می کنند که بهتر است تا از ریل ‌های تولیدشده توسط آبکاری گرم در محیط های مرطوب استفاده شود، تا زمان استفاده و طول عمر آن بالاتر برود.
شرکت سریر صنعت تلاش می کند تا انواع ریل چنگالی را با بالاترین سطح کیفیت و در سایز های مختلف در دسترس مصرف کنندگان قرار دهد.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١