به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

زانویی نردبان کابل

زانویی نردبان کابل

زانویی نردبان کابل

زانویی نردبان کابل جزء محصولات پر کاربرد در زمینه نصب کابل ها و برای تغییر مسیر سینی کابل مورد استفاده قرار می گیرد، زانویی نردبان کابل در سایزهای مختلف با توجه به نوع نیاز می ‌توان تهیه کرد. بهترین متریال مورد استفاده در روند تولید این محصول گالوانیزه گرم و همچنین استنلس استیل می باشد.

انواع زانویی نردبان کابل

زانویی نردبان را به دلیل کاربرد زیادی که دارد به مانند نردبان کابل با پله های مقاوم تولید می ‌کنند، به طور معمول جنس مورد استفاده در روند تولید این محصولات از فولاد و گالوانیزه می باشد، اما در برخی از مواقع این زانویی ها را از جنس آلومینیوم نیز تولید می کنند که این مدل محبوبیت خوبی دارد.
معمولاً سایز دهانه این زانویی ها با سایز نردبان کابل یکسان است، تا در هنگام کابل کشی اتصال آنها به یکدیگر به صورت گروهی انجام شود.
به طور کلی برای هر نوع کاربردی می توان از مدل های خاص زانویی نردبان کابل استفاده کرد که انواع زانویی نردبان کابل از لحاظ شکل ظاهری و نوع طراحی عبارتند از:

زانویی ۹۰ درجه نردبان کابل
زانویی نردبان دارای زاویه ۹۰ درجه به سمت داخل است که بیشترین کاربرد آن در کنج هایی که قرار است اتصالات به سمت دیوار و یا سقف به صورت قائم امتداد پیدا کند از زاویه ۹۰ درجه استفاده می ‌کنند.
زانویی ۴۵ درجه نردبان کابل
این نوع زانویی دارای زاویه ۴۵ درجه است که در جهت کنج هایی با شیب ۴۵ درجه مورد استفاده قرار می گیرد، به دلیل داشتن یک زاویه بسته تر نسبت به زاویه ۹۰ درجه هنگام عبور سیم و کابل ها از داخل این زانویی با زاویه تند تری اتفاق می ‌افتد و باید از تعداد سیم های کمتر به جهت ایجاد حرارت کمتر استفاده شود.
زانویی افقی ثابت نردبان کابل
این نوع زانویی به صورت افقی مستقیم ساخته می ‌شود و در جهت تغییر مسیر دادن افقی سیم های برق کاربرد دارد و معمولاً به صورت عمود به دیوار تاسیساتی آویخته می شود و مطابق با شرایط تغییر مسیر می توان زاویه آن را به سمت خارج و یا به سمت داخل قرار داد.
زانویی متحرک نردبان کابل
این نوع از زانویی جزء پرکاربردترین اتصالات در این زمینه است که بدون هیچ گونه جوش و یا پرچی به صورت ثابت در شعاع به صورت خمشی طراحی می شود، لبه کناری زانویی و ریل وسط توسط پیچ و مهره به هم متصل هستند و کافیست با شل کردن پیچ ها به راحتی زاویه مورد نظر را به دست آورد.

زانویی نردبان کابل

ویژگی زانویی نردبان کابل

زانویی نردبان کابل در تنوع بالایی از لحاظ شکل و فرم وجود دارد که ویژگی هر کدام از آنها و نوع ساخت مشخص می ‌گردد، به‌طور عمده زانویی نردبان کابل را با استفاده از فولاد با آبکاری سرد یا گرم تولید می‌ کنند، البته تولید زانویی با استفاده از گالوانیزه فابریک نیز بسیار زیاد است.
از آنجایی که گالوانیزه سبب می ‌شود تا این محصولات مقاومت بالاتری در برابر رطوبت و محیط ‌های اسیدی پیدا کنند و به آسانی می توان در داخل فضای بسته و فضای باز از این محصول استفاده کرد.
از ویژگی ‌های مهم زانویی نردبان کابل می توان گفت که به دو صورت پیچ و مهره و جوشکاری امکان اتصال قطعات به یکدیگر را فراهم می ‌آورد، انتخاب نوع پیچی و جوشی مطابق سلیقه مصرف کننده و شرایط پروژه می باشد.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١