به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

چهار راهی نردبان کابل

چهار راهی نردبان کابل

چهار راهی نردبان کابل
چهار راهی نردبان کابل یک وسیله پرکاربرد جهت ارتباط دادن چهارشاخه نردبان در وسط دیوار یا کف ساختمان ها می باشد و معمولاً کابل ها از چهار طرف به سمت کانون چهارراهی نردبان می آیند معمولاً این چهار راهی را از ورق گالوانیزه گرم یا سرد تولید می ‌کنند و دارای زاویه ۹۰ درجه است.

معرفی چهار راهی نردبان کابل و انواع آن

چهار راهی نردبان کابل جزء لوازم ضروری در سیستم برق کشی است، این وسیله در بخش های مختلفی که قرار است مسیر سیم کشی به جهت دیگر تغییر پیدا کند و یا در برخی از مواقع به عنوان ورودی در قسمت هایی که قرار است کابل ها به یکدیگر اتصال پیدا کنند مورد استفاده قرار می گیرد.
معمولاً چهار راهی نردبان کابل را به صورت نردبانی تولید می کنند تا به آسانی بتواند هوا از بین آنها نفوذ پیدا کند.
به دلیل اینکه حجم زیادی از کابل از چهار سمت این چهار راهی وارد و یا خارج می شوند باید این چهار راهی ها را به گونه ای مستحکم تولید کرد که تحمل وزن زیاد این کابل ها را داشته باشند، به همین جهت از ریل های قوی تر به صورت پله ای در وسط این چهار راهی استفاده می شود.

انواع مختلف چهار راهی نردبان کابل عبارتند از:

چهار راهی افقی داخلی
چهار راهی افقی خارجی
چهار راهی عمودی داخلی
چهار راهی عمودی خارجی
وجود این تنوع کمک می ‌کند تا برای هر نوع استفاده‌ ای به آسانی می توان نمونه مناسب را انتخاب کرد و با انتخاب گزینه درست انتظار کارکرد بهتری از این محصول را داریم.
چهار راهی نردبان کابل

پارامترهای مهم در انتخاب چهار راهی نردبان کابل

جهت انتخاب بهتر چهار راهی نردبان کابل باید به حجم کابل های عبوری دقت کرد که این کابل ها به صورت منظم در کف نردبان قرار بگیرد به همین جهت دسترسی به نردبان کابل در عرض های مختلف با ارتفاع های گوناگون وجود دارد، که از مهمترین عوامل در انتخاب این محصول هستند.
برای اینکه چهار راهی نردبان کابل به یکدیگر یا به سینی های کابل اتصال پیدا کنند نیازمند برخی از اتصالات خاص هستند، جهت اتصال این چهار راهی ها از ساپورت های دیواری و یا آویز سقفی استفاده می کنند.
در هنگام انتخاب چهار راهی نردبان کابل برخی از پارامترهای مهم وجود دارد که باید مد نظر قرار بگیرد از جمله:
ارتفاع چهار راهی سینی به سانتی متر یا میلی متر و متناسب با سینی کابل و دیگر اتصالات
زاویه چهار راهی سینی کابل بر حسب درجه
ضخامت ورق مورد استفاده در تولید چهار راهی سینی
نوع ورق گالوانیزه سرد یا گرم در تولید چهار راهی
نوع اتصالات مورد استفاده جهت نصب چهار راهی بر روی دیوار و یا اتصال به سایر لوازم مختلف
توجه داشته باشید که مطابق محیط مورد استفاده از چهار راهی می توان محصول را از جنس گالوانیزه سرد یا گرم تهیه کرد، در صورت استفاده در فضای باز لازم است تا از جنس گالوانیزه گرم استفاده شود تا بتوانند با مقاومت کافی و طول عمر مناسب بهترین کارکرد را داشته باشد.
برخی از اتصالات بسیار مهم وجود دارند که در هنگام تهیه چهار راهی نردبان کابل با توجه به شرایط استفاده باید آنها را نیز تهیه کرد مانند: زانویی داخلی نردبان، زانویی خارجی نردبان، رابط نردبان و همچنین انواع پیچ و مهره کله قارچی که وجود آنها می تواند نحوه کار کردن با این چهار راهی را آسان تر کند.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١