به دنبال چه هستید؟

برچسب های محبوب

سه راهی نردبان کابل

سه راهی نردبان کابل

سه راهی نردبان کابل

سه راهی نردبان کابل یک وسیله بسیار کاربردی در سیم ‌کشی برق است، معمولاً از این وسیله در بخش هایی که لازم است سیم کشی ها به دو مسیر تغییر جهت دهند استفاده می شود. بیشترین متریالی که در تولید این سه راهی به کار می برند غالباً از فولاد و گالوانیزه می باشد؛ اما نوعی از سه راهی آلومینیوم هم وجود دارد که از محبوبیت بیشتری برخوردار است

کاربرد و طراحی نردبان کابل

سیم کشی برق ساختمان ها جزء فرآیندهای بسیار مهم و حساس است که باید با دقت بسیار بالا انجام شود؛ زیرا در صورت بروز هر گونه خطا ممکن است مشکلات بسیار زیادی از جمله مشکلات جانی و مالی به وجود آورد.

برای اینکه تمامی مراحل سیم کشی ها با دقت بالا و در ایمنی کامل صورت بگیرد نیاز به تهیه برخی از لوازم ضروری می باشد، به عنوان مثال از سه راهی نردبان کابل در جهت قسمت هایی که دارای زاویه های خاص هستند بیشترین کاربرد را دارد.

سه راهی نردبان در واقع جزء تجهیزات بسیار مهمی است که در کنار ساپورت کردن در جهت نصب نردبان و سینی کابل مورد استفاده قرار می گیرد و در انواع مختلفی از طرح ها و مدل ها با توجه به نوع متریال وجود دارد.

بیشترین کاربرد سه راهی نردبان کابل در ساختمان ها و کارخانجات بزرگی است که سیم کشی های پیچیده ‌ای دارند و در جهت محافظت از سیم کشی ها معمولا از نردبان های کابل و سه راهی استفاده می کنند.

همچنین در برخی از مسیرها که دارای دو جهت مختلف هستند بهتر است از سه راهی نردبان کابل استفاده شود، تا تمامی اتصالات به صورت ایمن به یکدیگر ارتباط پیدا کنند.

سه راهی نردبان کابل

مشخصات سه راهی نردبان

سه راهی نردبان از اتصالات رابط دهنده بسیار مهم است که به دو صورت سه راهی نردبان افقی که جهت اتصال دادن به صورت افقی و در سطح مستقیم به کار برده می شود و همچنین سه راهی عمودی که جهت هدایت کابل ها با زاویه عمودی به سمت بالا کاربرد دارد، تولید می گردد.

سه راهی نردبان نیز مانند دیگر اتصالات از برخی ویژگی های خاص برخوردار می باشد که در اینجا قصد داریم مهم ترین آنها را مورد بررسی قرار دهیم:

  • از سه راهی نردبان در جهت محیط های داخلی و خارجی به دو صورت عمودی و افقی می توان استفاده نمود.
  • تمامی اتصالات سه راهی نردبان کابل را از ورق گالوانیزه گرم طراحی می ‌کنند.
  • سه راهی به دو صورت پانچ شده و بدون پانچ طراحی می گردد.
  • ارتفاع لبه سه راهی متنوع بوده و در سایزبندی های ۳ سانت، ۴ سانت، ۵ سانت و ۶ سانت تولید می گردد.
  • ضخامت سه راهی نردبان کابل در سایزهای یک میل، دو میل، دو و نیم و سه و نیم میل تولید می ‌شود.
  • امکان تولید سه راهی نردبان در دو زاویه ۴۵ درجه و ۹۰ درجه وجود دارد.

تمامی این مشخصات و ویژگی هایی که در سه راهی نردبان است، سبب می ‌شود تا اغلب مهندسان در اتصالات خود از این محصول پرکاربرد استفاده کنند.

همچنین به دلیل استفاده از متریال های باکیفیت بالا سه راهی نردبان از طول عمر و مقاومت خوبی برخوردار بوده و به آسانی می توان از سه راهی تولید شده از گالوانیزه گرم در محیط بیرون نیز استفاده نمود.

سریر صنعت سام

شرکت سریر صنعت سام با 15 سال تجربه موفق در زمینه فروش و تامین لوازم برق صنعتی و نفت و گاز و پتروشیمی و ساختمانی در حال فعالیت می باشد. هدف این مجموعه ارائه محصولات با کیفیت بالا، متنوع مطابق نیاز مشتریان و همچنین همگام با دانش روز دنیا می باشد. تمامی محصولات عرضه شده در این شرکت اصلی و دارای گارانتی و ضمانت می باشد.

محصولات سریر صنعت

برق صنعتی
سیم و کابل
ابزار دقیق
لوله و اتصالات برق
لاله زار شمالی انتهای لاله زار کوچه گل پرور ساختمان ثمین پلاک ١٤ واحد ٢١